Пластичний хірург в Рівному: круропластика, лікування гінекомастії, ліпофілінг, інтимна пластика — ціна

 Всі чули народне прислів’я “Гарна дівчина, як у лузі калина”. Тобто маємо слідкувати за собою та своїми близькими. Якщо захворіли, то оперуватися треба в центр медицини ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”. Ключовою областю роботи являється: 
- Хірургія: лазерна; ортопедія;
- Лазерні, апаратні, класичні косметологічні процедури та дерматологія;
- Ін’єкції краси. 
 
Говорячи детальніше про пластичну, лазерну, загальну ендоскопічну та дитячу хірургію, вона включає категорії:
 
- Пластична хірургія це: пластика носа, мамопластика, фейсліфтинг, отопластика, кругова блефаропластика, пластика живота, ліпосакція ніг, пластика форми голені, вирішення проблем із гінекомастією, трансплантація жирової тканини, інтимна пластика;
- Хірургія з використанням лазера це: лікування храпу, лазерне лікування хронічних ринітів, лазерне лікування хронічного тонзиліту;
- Тотальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопія, баріатричні операції з приводу лишніх кілограмів;
- Хірургія для маленьких пацієнтів це: виправлення фімозу, лікування за допомогою ендоскопії пахових та пупкових кил, лікування варікоцелє, лазерна корекція нігтів, що вросли, ендоскопічна апендектомія.
 
Також в клініці займаються діагностуванням та лікуванням в області оториноларингології: лікування риніту, видалення кист гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, видалення аденоїдів. 
 
В рейтингу медичних центрів ”Медичний центр лікаря Тарасюка” розташований в ТОПІ. Це через своєрідності, тобіж плюси, які у лікарів є:
 
- Наявність високоякісної професійної техніки. Висока технологічність дозволяє вирішувати операції різної складності. Операції, направлені на покращення естетичних та реконструктивних властивостей тіла, проводяться найбільш делікатним чином;
- Установлені нові лазери, а також ендоскопічна техніка, яка має найвищу точність і функціональність;
- У клініці хірургічні способи комбінуються з інтенсивною косметологією, що дає можливість ліквідувати появу травм, створювати зручні умови під час проходження операції.
У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” використовується спеціальний підхід на всіх періодах роботи, йдемо назустріч та маємо високі моральні стандарти. Це стосується будь-якого етапу під час працювання з ”Медичним центром лікаря Тарасюка”, починаючи з вашого  першого контакту в клініку.
 
Коли вам або вашим близьким треба якась з вищенаведених послуг лікарні або будь-яка інша, наприклад, круропластика , то в медцентрі будуть раді вам надати вам кваліфіковану допомогу. Лікують найкращі фахівці в в своєму направленні. 
 
Зв’язок з клінікою можна встановити можна:
 
Зайшовши у медичний центр “Медичний центр лікаря Тарасюка” за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, село Бармаки, провулок Хутірський, 5;
Подзвонивши за номерами — +38 (098) 610-84-61, +38 (097) 91-90-303, або написавши у Viber чи Ватцап;
Написавши листа на емейл — rcrivne@gmail.com чи klinika.plastika@gmail.com;
За допомогою соцмереж — facebook.com/estetklinikarv, instagram.com/estet_klinika_rv.

Поделиться