Що варто знати перед тим як квартиру в Києві купити: допомога спеціалістів

Купівля власної бажаної квартири або приватного будинку, як правило, виступає найважливішою угодою всього життя. Ринок нерухомості столиці, як і практично в будь-якому іншому місті, схильний регулярних змін, що важливо враховувати. У підписанні договору про придбання новобудови під Києвом важливо особливо ретельно простежити коректне дотримання всіх пунктів щоби квартиру в Києві купити. Це потрібно для того, щоб уникнути давно відомих помилок та ризиків, адже не етапі безпосереднього підписання договору найбільш вразливою стороною виступає якраз-таки покупець.
Купівля нового житла
 
У порівняно великих промислових містах, та й не тільки, «гостинки» вже звичні. Їх будували для працівників численних промислових підприємств і надавали лише як тимчасове житло. Сьогодні більш соціальні норми будівництва забороняють надання покупцям настільки малогабаритних житлових площ. З часом виник принципово новий тип житла, який представляє собою квартиру-студію. Шляхом видалення практично всіх стін між кімнатами, виходить суттєво збільшити житловий простір. З фінансової точки зору, нерухомість такого роду досить доступна. Однак можна зустріти і квартири-студії вже великі.
 
Квартири у Києві зустрічаються декількох основних варіантів:
 
  1. «Сталінки» – будинки, що відрізняються від комунальних деякими зручностями, великою різноманітністю планувань і наявністю багатьох просторих кімнат.
  2. «Хрущовки», зазвичай, зустрічаються одно-, дво-, трикімнатні з об’єднаним санвузлом, маленькою кухнею.
  3. У квартирах брежнєвської епохи значно менше прохідних кімнат, часто зустрічається зручне «розпашне» розміщення житлових кімнат на обидва боки будинку.
  4. Скромні за площею є квартири готельного типу.
 
У квартир-студій масштаби найрізноманітніші: від 20 квадратних метрів до 200, з можливістю самостійного поділу на функціональні зони.
Висока доступність у ціні є не єдиним плюсом смарт-квартир. В однаковій мірі економія на комунальних послугах і можливість облаштувати всі меблі або техніку максимально компактно. Важливо пам'ятати, що житло подібного типу буде оптимальним всього для одного жителя. Для двох осіб подібний тип житла виступає не найпридатнішим.
 

Купівля квартири – привід порадитися з агенцією з нерухомості

 
Дані, які надає продавець та реальний стан справ може не сходитися. Можливо, що навіть вартість об'єкта буде вказана невірно. Подібні маніпуляції можуть стати серйозною причиною появи проблем, якщо договір визнають неправомірним.
 
Передача майна під час продажу також може відбутися не зовсім правильно продавцем. Для коректного виконання процедури складається окремий акт або будь-який інший документ. Інакше, майно було раніше передано третій особі, і покупцеві складно буде його повернути. У разі подібної ситуації виникають вже зовсім інші проблеми щодо його повернення.
 
Визнання угоди неправомірною може відноситися до практично будь-якої процедури, що стосується купівлі нерухомості. Суттєво знизити ризик потрапляння в неприємну ситуацію можна шляхом попередньо вивчення обраної нерухомості, а також продавця. Крім того, у разі прийняття рішення, рекомендується перевірити всю документацію, що надається на нерухомість.
 
Кваліфікована допомога агентства нерухомості допоможе мінімізувати ризики. Так буде реальніше зберегти свої гроші, нерви та отримати бажану нерухомість у Києві.