Spectrum pharma spectros – чому такий популярний у бодібілдерів?

Застосування препаратів спортивної фармакології атлетами передбачає прийом не лише анаболічних стероїдів, а й інших медикаментів. Одним із найпоширеніших і затребуваних препаратів є гормон росту. Велика кількість спортсменів віддає перевагу Spectrum pharma spectros. Даний препарат є гормоном росту, який покращує фізичні показники, спалює зайвий підшкірний жир, має високу ефективність і не проявляє побічних реакцій. Spectrum pharma spectros відноситься до безпечної фарми.

Які ефекти має Spectrum pharma spectros?

Spectrum pharma spectros є гормоном росту і відноситься до затребуваних пептидних гормонів. Особливістю даного препарату є те, що він не впливає на весь організм, а стимулює викид у кров інсуліноподібного фактора росту типу 1,2, а також соматомедин. Препарат має виключно позитивні відгуки, оскільки зарекомендував себе як високоефективний і якісний гормон росту. Найчастіше купують Spectrum pharma spectros бодібілдери, але препарат затребуваний також серед плавців, лижників, представників боротьби та велосипедистів.

Основні ефекти від прийому препарату Spectrum pharma spectros:

 • швидке нарощування м'язової маси; 
 • спалювання зайвого підшкірного жиру, особливо в черевній ділянці; 
 • рельєф тіла стає більш вираженим; 
 • мускулатура має промальований ефект; 
 • збільшуються показники витривалості; 
 • зростають силові показники; 
 • зміцнюється імунітет; 
 • підвищується лібідо; 
 • покращується працездатність під час тренувань; 
 • здійснюється додатковий захист організму від травм; 
 • зміцнюються зв'язки, суглоби та хрящі; 
 • підвищується загальний тонус організму.

Spectrum pharma spectros за своїми ефектами від застосування дуже схожий на анаболічні стероїди. Саме тому препарат дуже популярний у бодібілдерів. Однак, гормон росту не виявляє побічні реакції, а саме не здійснюється накопичення зайвої рідини в організмі, не виникає гінекомастія, відсутній підвищений тиск і немає негативного впливу на печінку.

Як приймати Spectrum pharma spectros?

Spectrum pharma spectros призначається для чоловіків та жінок. Препарат випускається як ліофілізований порошок. Спектрос відмінно підходить для новачків, професіоналів та любителів. Залежно від мети спортсмена змінюється дозування. З метою отримання рельєфу та збереження набраної м'язової маси, гормон росту приймають у дозуванні 10 одиниць на добу протягом трьох місяців. Представники важкої атлетики можуть приймати Spectrum pharma spectros у нормі 5-10 одиниць на день. Тривалість прийому цієї категорії спортсменів становить 2-3 місяці. Незважаючи на те, що препарат відноситься до безпечної фармакології, перед тим, як розпочати застосування цього гормону росту, необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем. 

Де придбати Spectrum pharma spectros?

Spectrum pharma spectros має середню ціну. Однак, щоб бути впевненим у ефективності від застосування гормону росту, необхідно обов'язково купувати препарати спортивної фармакології у перевірених магазинах. Лідером із продажу товарів для спортсменів в Україні є компанія "Стероїд-шоп". У цьому інтернет-магазині представлено продукцію виключно від відомих фармакологічних брендів. Кожна упаковка має спеціальний штрих-код, за допомогою якого можна перевірити оригінальність фарми. Доставка здійснюється територією всієї України. 

Джерело: https://steroidsshop-ua.com/product/797/

 

Поделиться